WWW.ASLANFORUM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Nasri: "Arsenal bir başka"

YazarMesaj
Andrei Arshavin
Unutulmaz
Unutulmaz
Andrei Arshavin

Favori Futbolcunuz ? : Nasri: "Arsenal bir başka" Profile_kewell_k

Nasri: "Arsenal bir başka" Empty
MesajKonu: Nasri: "Arsenal bir başka"   Nasri: "Arsenal bir başka" Icon_minitimeSalı Ağus. 19, 2008 11:00 pm

12 milyon Avroluk transfer ücretiyle Arsenal’in bu sezon yaptığı en büyük yatırım olan Nasri, West Bromwich Albion’a karşı çıktığı ilk resmi maçının beşinci dakikasında gol atarak İngiliz kulübünün kendisine güvenerek doğru bir karar verdiklerini şimdiden göstermiş oldu.

İsveç ile oyananacak hazırlık maçı öncesi Fransız gazetecilerle konuşan yıldız, “Zemini yeşil bir halıya benzeyen Emirates Stadyumu’nun çok etkileyici bir atmosferi var.” diyerek sözlerine başladı.

“Geçtiğimiz sezon televizyondan izlediğim Arsenal’in oyununun nasıl bu kadar akıcı olduğunu çok merak ediyordum. Şimdi ise ilk günlerimde beni şaşırtan yoğun antrenman programının oyun içinde ne kadar etkili olduğunu görebiliyorum. Sistemimiz tamamen ofansif futbol oynatıyor ve bu oyun tarzı benim tam anlamıyla istediğim bir şey.”

Yarın oynanacak olan Gothenburg maçında kalçasında bulunan hafif sakatlığı nedeniyle sahadaki yerini alamayacak olan Nasri, son olarak Fransa milli takımındaki durumunu değerlendirdi.

“Milli takımda kalıcı olmam için Arsenal gibi bir kulüpte parlamam gerekiyor ve bunun için elimden geleni yapacağım.”

Nasri: "Arsenal bir başka"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Silvestre Arsenal'a transfer oldu
» Batista: "Messi Arjantin ile kalmak istiyor"
» Robinho’nun menajeri: "Bu yaz transfer yok"