WWW.ASLANFORUM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde

YazarMesaj
Andrei Arshavin
Unutulmaz
Unutulmaz
Andrei Arshavin

Favori Futbolcunuz ? : Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde Profile_kewell_k

Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde Empty
MesajKonu: Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde   Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:03 pm

Katalan gazetesi Sport'un haberine göre, Real Madrid yönetimi Bernd Schuster’in isteği üzerine kadrosunu süper bir forvetle güçlendirmek için harekete geçti.

Alman hocanın Raul ve Ruud van Nistelrooy gibi yaşlı oyuncuların sakatlık veya cezalı duruma düşmesi sonucunda onlara alternatif bir forveti bulunmadığını açıklamasına rağmen herhangi bir girişimde bulunmayan yönetim, dün basında yer alan haberler üzerine sportif direktör Predrag Mijatovic’i bir ‘9 numara’ bulma konusunda görevlendirdi.

Schuster’in Didier Drogba’yı çok istemesine rağmen buna sıcak bakmayan yönetim, Klaas Huntelaar ve Diego Milito isimleri üstünde duruyor.

İkinci opsiyon olarak görülen Milito’nun Schuster’in sistemine daha uygun bir forvet olduğu düşünülüyor. Arjantinli, La Liga’da yıllardır oynaması ve daha hızlı, çok yönlü bir oyuncu olması nedeniyle Huntelaar’a göre tercih sebebi olarak bir adım önde.

İspanya’ya uyum sağlaması da zaman alacak olan Huntelaar’ın ise, Real Madrid’te yedek oturmaya sıcak bakmadığı, gideceği takımda ilk on birde oynamak istediği biliniyor.

Diego Milito mali yönden de alınması daha kolay gibi gözüküyor. Kulübü Zaragoza’nın ikinci ligde oynarken onu elinde tutması zor. Zaten satış listesine koyuldu ve gelecek teklifler bekleniyor. Madrid ise 20 milyon avroya bu işi bitirmek istiyor. Bu teklif Zaragoza tarafından reddedilmeyecek kadar yüksek.

Son dört sezonda Huntelaar 128 maçta 104 gol atarken, Milito 167 maçta 84 kez fileleri havalandırdı.

Madrid, Huntelaar ve Milito’nun peşinde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-