WWW.ASLANFORUM.NET
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti

YazarMesaj
Andrei Arshavin
Unutulmaz
Unutulmaz
Andrei Arshavin

Favori Futbolcunuz ? : Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti Profile_kewell_k

Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti Empty
MesajKonu: Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti   Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti Icon_minitimeÇarş. Ağus. 20, 2008 4:07 pm

2008’in başında dizinden sakatlanan Ibrahimovic, bu sebeple sezonun ikinci yarısında birçok maçı kaçırmıştı.

Oyuncunun problemi Euro 2008’de de nüksetmiş ve Zlatan, Inter’in geçtiğimiz ayki ilk sezon öncesi antrenmanında 20. dakikada çalışmayı bırakmıştı.

Oyuncu birkaç hafta önce yeniden çalışmalara başlamış ve Amsterdam ile Eusebio kupalarında oynamıştı.

İsveçli’nin Fransa maçında oynaması bekleniyordu ancak dün kadrodan çıkartıldı. Öncelikle bu haraketin Inter’in oyuncuyu Süper Kupa’ya saklamak istediği için yapıldığı düşünülmüştü.

Ancak gelen haberlere göre bunun sebebi Ibrahimovic’in yine dizinden sorun yaşadığı ve oldukça ciddi olduğu bildirildi.

“Diz ve bacaklarım hakkında kendimi güçlü hissediyorum”

“Son Benfica maçının ardından biraz acı hissetmiştim ancak iki gün dinlendikten sonra gayet iyi durumdaydım”

Bu açıklamaların hemen birkaç saat sonrasında Ibrahimovic, İsveç antrenmanını yarıda bıraktı. Golcü oyuncunun büyük olasılıkla Roma maçını kaçıracağı açıklandı.

Ibrahimoviç’in dizi yine iflas etti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-